منطقة ونغ يانغ الصناعية يويتشينغ ونتشو 325000
ساعات العمل
من الاثنين إلى الجمعة: 7 صباحاً - 7 مساءً
عطلة نهاية الأسبوع 10 صباحاً - 5 مساءً
منطقة ونغ يانغ الصناعية يويتشينغ ونتشو 325000
ساعات العمل
من الاثنين إلى الجمعة: 7 صباحاً - 7 مساءً
عطلة نهاية الأسبوع 10 صباحاً - 5 مساءً

Type 2+3 surge protection device 1P for single-phase AC systems at 230 V.
Surge ratings: In 10 kA (8/20 µs), Imax 20 kA (8/20 µs), Up ≤ 0.3–1.8 kV depending on Uc.
Compact pluggable DIN-rail module, thermal disconnector with status indicator, optional RC signaling contacts.
| رمز المنتج | KYSPD-20T2+3-1P |
|---|---|
| الفئة | Type 2+3 surge protection device 1P |
| Nominal System Voltage | 230 V AC |
| الأعمدة | 1P (Single-phase) |
| Continuous Operating Voltage (Uc) | 75 / 150 / 275 / 320 / 385 / 440 V |
| تيار التفريغ الاسمي (داخلي، 8/20 ميكرو ثانية) | 10 kA |
| Maximum Discharge Current (Imax, 8/20 μs) | 20 كيلو أمبير |
| مستوى حماية الجهد (لأعلى) | ≤ 0.3–1.8 kV |
| وقت الاستجابة | < 25 نانو ثانية |
| Back-Up Fuse (max) | 63 A gL/gG |
| تصنيف تيار الدائرة القصيرة (ISCCR) | 10 kA AC |
| درجة حرارة التشغيل | -40 °C to +70 °C |
| التركيب | 35 mm DIN rail, EN 60715 |
| Enclosure / Protection | Thermoplastic UL94 V-0 / IP20 |
| Remote Signaling (RC) | Optional; AC 250 V / 0.5 A; DC 250 V / 0.1 A; 125 V / 0.2 A; 75 V / 0.5 A |
| المعايير | IEC/EN 61643-11 |
Connection diagram type 2+3 surge protection device 1P KYSPD-20T2+3-1P

Dimensions type 2+3 surge protection device 1P KYSPD-20T2+3-1P

المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.