منطقة ونغ يانغ الصناعية يويتشينغ ونتشو 325000
ساعات العمل
من الاثنين إلى الجمعة: 7 صباحاً - 7 مساءً
عطلة نهاية الأسبوع 10 صباحاً - 5 مساءً
منطقة ونغ يانغ الصناعية يويتشينغ ونتشو 325000
ساعات العمل
من الاثنين إلى الجمعة: 7 صباحاً - 7 مساءً
عطلة نهاية الأسبوع 10 صباحاً - 5 مساءً








Type 2 surge protection device 4P لـ three-phase + N (L1-L2-L3-N) AC systems.
Rated discharge current In 20 kA (8/20 µs), maximum discharge Imax 40 kA (8/20 µs), voltage protection level Up ≤ 1.3–2.0 kV (depending on Uc).
Pluggable cartridge, thermal disconnector with fault indicator, optional RC contacts, DIN-rail mounting.
| رمز المنتج | KYSPD-40T2-4P |
|---|---|
| الفئة | Type 2 surge protection device 4P |
| Nominal System Voltage | 230/400 V AC |
| الأعمدة | 4P (L1, L2, L3, N) |
| Continuous Operating Voltage (Uc) | 230 V / 320 V / 385 V |
| تيار التفريغ الاسمي (داخلي، 8/20 ميكرو ثانية) | 20 كيلو أمبير |
| Maximum Discharge Current (Imax, 8/20 μs) | 40 كيلو أمبير |
| مستوى حماية الجهد (لأعلى) | ≤ 1.3–2.0 kV |
| وقت الاستجابة | < 25 نانو ثانية |
| Back-Up Fuse (max) | 125 أمبير/غم/غم |
| تصنيف تيار الدائرة القصيرة (ISCCR) | 25 kA AC |
| درجة حرارة التشغيل | -40 °C to +80 °C |
| التركيب | 35 mm DIN rail, EN 60715 |
| Enclosure / Protection | Thermoplastic UL94 V-0 / IP20 |
| Remote Signaling (RC) | Optional; AC 250 V / 0.5 A; DC 250 V / 0.1 A; 125 V / 0.2 A; 75 V / 0.5 A |
| المعايير | IEC/EN 61643-11 |
Connection diagram type 2 surge protection device 4P KYSPD-40T2-4P

Dimensions type 2 surge protection device 4P KYSPD-40T2-4P

المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.